CCleaner

CCleaner to narzędzie do czyszczenia komputera z systemem Windows. Chroni prywatność w interncie i sprawi, żeby komputer pracował szybciej i bezpieczniej. Wersja CCleaner Professional (płatna) posiada automatyczne aktualizacje z poziomu programu, priorytetowe wsparcie techniczne producenta, automatycznie pobieranie aktualizacji dla programów oraz optymalizator wydajności komputera.

CCleaner FreeCCleaner ProCCleaner Pro Plus
Optymalizator WydajnościNieTakTak
(do 3 komputerów)
Driver UpdaterNieTakTak
Kontrola kondycjiCzęściowaKompleksowaKompleksowa
Standardowa ochrona prywatnościTakTakTak
Standardowe oczyszczanieTakTakTak
Pełne oczyszczanieNieTakTak
Aktualizuje oprogramowanie w celu wyeliminowania luk w zabezpieczeniachNieTakTak
Automatycznie zapewnia prywatność historii przeglądaniaNieTakTak
Automatycznie wykrywa i usuwa narzędzia śledzące Twoje działania w InternecieNieTakTak
Automatycznie zapobiega zapełnieniu pamięciNieTakTak
Priorytetowa pomoc technicznaNieTakTak
Odzyskuje usunięte plikiNieNieTak
Sprawdza i monitoruje informacje o systemieNieNieTak

Aktualizacja sterowników

Jeśli oprogramowanie sterownika przestanie działać poprawnie, ponieważ jest nieaktualne, może to być bardzo frustrujące. Driver Updater rozwiązuje ten problem bezpośrednio, identyfikując ponad 5 milionów sterowników oraz szybko i łatwo je aktualizując.

CCleaner aktualizuje całe oprogramowanie

Nieaktualne aplikacje stanowią zagrożenie bezpieczeństwa. Stare oprogramowanie może zawierać luki, które są szybko wykrywane i udostępniane cyberprzestępcom. CCleaner automatycznie aktualizuje oprogramowanie, aby zamknąć luki bezpieczeństwa, zanim zostaną one odnalezione.

Kontrola stanu komputera

Nowy test wydajności CCleanera analizuje komputer i zaleca szybkie poprawki, a następnie automatycznie dostraja i aktualizuje go, aby uruchamiał się i działał szybciej i był bezpieczniejszy.

Szybszy komputer

W miarę upływy czasu komputer gromadzi nieużywane pliki i ustawienia, które zajmują miejsce na dysku twardym, przez co jest coraz wolniejsze. CCleaner czyści te pliki i przyspiesza pracę komputera natychmiast.

Bezpieczniejsze przeglądanie

Reklamodawcy i strony internetowe śledzą zachowanie online za pomocą plików cookie, które pozostają na komputerze. CCleaner usuwa historię wyszukiwania przeglądarki i pliki cookie, dzięki czemu przeglądanie Internetu pozostaje poufne, a tożsamość pozostaje anonimowa.

Mniej błędów i awarii

Z czasem rejestr może być zaśmiecony błędami i niedziałającymi ustawieniami, które prowadzą do awarii. Opatentowany program czyszczący rejestru CCleaner usuwa ten bałagan, aby komputer był bardziej stabilny.

Szybsze uruchomienie

Wiele programów działa cicho w tle podczas uruchamiania komputera. CCleaner pomaga szybciej rozpocząć pracę lub grać, umożliwiając wyłączenie niepotrzebnych programów.